آگاهی حق شماست

درباره ما

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مهرگان درسال 1387 راه اندازی و افتتاح گردید و اکنون پس از 12 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات در شهرستان با برنامه ای هدفمند و انگیزه ای بیش تر آماده ارائه خدمات به شهروندان  عزیز شهرستان نجف آباد می باشد. برخورداری از کادر مجرب پزشکی و بهره مندی از جدیدترین امکانات دندانپزشکی موجب گردیده است خدمات دندانپزشکی به صورت تخصصی ارائه گردیده و ارجاع و جابجائی بیماران در جهت دریافت خدمات تخصصی به حداقل رسانده شود. ارتباط مستمر و قراردادهای درمانی مرکز با کلیه بیمه های پایه و سازمانهای بیمه گر،ارائه خدمات به بیمه شدگان محترم را امکان پذیر نموده و بیماران محترم تحت  پوشش بیمه های متفاوت می توانند از خدمات بیمه ای خود بهره مند گردند.

نامه ای از مدیریت

با تقدیمِ سلام

حضور بیماران عزیز و همراهان ارجمند ایشان به کلینیک دندانپزشکی مهرگان را خیرمقدم عرض می نمایم . امید است با بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی و به ویژه با استفاده از سامانه این مرکز درمانی بتوانیم در راستای ایجاد ارتباط گسترده تر با شهروندان و کاربران گرامی به منظور ارائه خدماتی مطلوب و شایسته قدم برداریم.
دوازده سال تلاش مستمر در جهت خدمتگزاری به مردم ، ما را بر آن داشت با نوسازی فضای فیزیکی و به روز رسانی تجهیزات و امکانات دندانپزشکی در این مرکز و با تکیه بر تجربه و تعهد کادر پزشکی و استفاده از دلسوزی و درایت پرسنل فهیم و شریف خود ، با انگیزه تر و مصمم تر از گذشته جهت ارائه خدماتی با کیفیت و ایمن قدم برداریم و از هیچ کوششی در راستای رفع اشکالات و نقصان های احتمالی در این زمینه دریغ نورزیم.
مدیریت کلینیک ضمن قدردانی از اعتماد و اطمینان شما مراجعین محترم مشتاقانه آمادگی خود را جهت دریافت انتقاد ها و نظرات سازنده شما اعلام داشته و رضایت شما عزیزان را هدیه الهی شمرده و هرکس که در جهت افزایش میزان رضایت مندی بیماران مصمم و موثر باشد را دوست و همراه خود می داند.

    با احترام
    مدیریت کلینیک دندانپزشکی مهرگان

سابقه ما

12 سال خدمت

کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی مهرگان در آخرین روزهای سال 1387 ودر پاسخ به یک نیاز دیرین و در راستای ارائه خدمات دندانپزشکی به شهروندان عزیز شهرستان نجف آباد راه اندازی گردید

تأسیس کلینیک

اولین کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی غرب استان اصفهان در آخرین روزهای سال 1387 ودر پاسخ به یک نیاز دیرین و در راستای ارائه خدمات دندانپزشکی به شهروندان عزیز شهرستان نجف آباد با نام "کلینیک دندانپزشکی مهرگان" راه اندازی گردید.

1387

اشتغال زایی و توسعه منابع انسانی

بعد از تاسیس کلینیک، استخدام بهترین ها و متخصص ترین ها در سطح شهر نجف آباد شروع شد.

1388

ارتقاء تجهیزات

اولین ارتقاء تجهیزات در سال 1390 صورت گرفت. در این مدت تمام تلاش خود را کردیم تا بهترین و بروزترین تجهیزات را تهیه کنیم. البته ناگفته نماند که در تمام مدت سرویس دهی کلینیک بروزرسانی تجهیزات را وظیفه خود می دانیم.

1390

آموزش در سطح مدارس

ما اصل طب خانواده را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک متخصص خانواده در هر لحظه در دسترس شما باشد.

1398

اصلاح بخش ها در رابطه با ویروس کرونا

کلینیک دندانپزشکی مهرگان از همان ابتدا با برگزاری جلسات تخصصی، رعایت پروتکل های مربوط به ارائه خدمات دندانپزشکی را در اولویت کاری قرارداده و ضمن محدود کردن ارائه خدمات، سیستم غربالگری بیماران را راه اندازی نموده است.

1398

0

سال سابقه

0

بخش درمانی

0

بخش های خدماتی

0

تعداد یونیت

small_c_popup.png
با مهربانی در کنارتان هستیم

طرح اقساطی مهرگان نجف آباد

با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور تسهیل ارائه خدمات دندانپزشکی به شهروندان محترم، کلینیک دندانپزشکی مهرگان در نظر دارد هزینه خدمات دندانپزشکی را با توافق بیمار به صورت اقساطی انجام دهد. این تسهیلات شامل کلیه خدمات عمومی و تخصصی بوده و شهروندان عزیز می توانند اطلاعات بیشتر را در این  زمینه از طریق تلفن های پذیرش و یا در پیج اینستاگرام بدست آورند.

تلفن های پذیرش:  5-42649151-031
آدرس اینستاگرام:   mehreganclinicnjf@